Gunther-Tore Polska:

Firma specjalizuje sięw profesjonalnym doradztwie i sprzedaży bram przemysłowych niemieckiego producenta GUnther-Tore Systems GmbH.W naszej ofercie znajdą Państwo przemysłowe bramy rolowane, bramy segmentowe,kraty rolowane, bramy harmonijkowe, bramy do komór śrutowniczych, bramy do hal z suwnicami, silniki i napędy do bram, automatyka CfA Elektromaten.

Firma Gunther-Tore GmbH jest obecna na polskim rynku od początku lat 90 ubiegłego wieku.Do Polski została sprowadzona przez Marka Ganczarka-Rał współwłaściciela firmy MWK Sp.z.o.o.Siedziba firmy mieściła się w Konopiskach koło Częstochowy. Na przestrzeni lat dziewięćdziesiątych spółka MWK przekształciła się w spółkę Gunther-MWK, ktrórej jednym z udziałowców została Niemiecka firma należąca do grupy kapitałowej Gunther GmbH & KG. W Konopiskach koło Częstochowy prowadzona była sprzedaż bram oraz w hali produkcyjnej montaż bram segmentowych, przesuwnych, ramp do doków przeładunkowych oraz bram szybkobieżnych.

Logo

Od roku 2004 firma Gunther-MWK przeszła w 100% na własność niemieckiej grupy kapitałowej Gunther GmbH & KG. Stan ten trwał do roku 2012 gdzie decyzją właściciela Dr. Wolfganga Gunthera spółka Gunther-MWK zostaje zamknięta a dalszym powiernikiem koncernu Gunther-Tore GmbH w Polsce zostaje firma Gunther-Polska - Lopfast: reprezentowana przez Andrzeja Jastrzębskiego wywodzącego się z firmy Gunther-MWK. Poprzez ścisły kontakt z centralą firmy Gunther-Tore GmbH z Neunkirchen w Niemczech zagwarantowany jest naszym klientom wysoki poziom świadczenia usług. Montaż i serwis prowadzony jest na terenie całej Polski przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych proponujemy dodatkowo bramy garażowe oraz pełną gamę automatyki wiodących producentów. Firma zajmuje się serwisem bram zarówno gwarancyjnym, z dostępem do części zamiennych. Naszym klientom oferujemy montaż zakupionych u nas produktów, na terenie całego kraju. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oferującego pełna gamę automatyki do bram.


 

Zaufali nam
Zainteresowała Cię
nasza oferta?

Skorzystaj z prostego formularza
aby się z nami skontaktować.

Zapytaj o ofertę

Zamów serwis

Zapytaj o oferte